Gyógyszerész
2018 Április 20

Németországba, német patikákba, német bejelentéssel keresünk
gyógyszerészeket
folyamatos kezdéssel!

Folyamatos támogatás, helyszíni magyar-német ügyintézővel (szállás keresésben, bejelentésben, számlanyitásban, hivatali ügyekben, éves bevallásban, adótanácsadásban,kamarai tagságban, napi ügyekben teljes körű támogatás)

Helyszínek:
Baden-Württemberg, Bajorország és Rajna-Pfalz nyugati része (München, Frankfurt,Darmstadt, Ettlingen, Aschaffenburg, Fulda…stb.)
Az érdeklődő gyógyszerész több patikából is választhat!

Fizetés:
Bruttó 3300 euró kezdő fizetés (heti 40 óra munkavégzés) + igény esetén „minijob” túlóra (heti +8 óra) nettó 450 euró

Szállás:
Patikák és helyi ügyintéző is segít a szállás megtalálásban és foglalásban, sőt szükség esetén a kezdeti finanszírozásban is támogatást adnak, önfinanszírozású: kb. havi 400-500 euró. Folyamatos előre lépési lehetőség: tapasztalattal, patika vezető állás 5000 euró kezdő fizetéstől.

Nyelvtudás:
Legalább erős közép fokú (B2) német nyelvtudás
A magyar gyógyszerész diplomát el kell fogadtatni. Ennek feltétele egy német kamarai szituációs játékban való megfelelés, melynek felkészítésében segítünk.
Olyan gyógyszerészek jelentkezését is várjuk, akiknek gyenge, vagy nincs német nyelvtudása,de gyógyszerészként szívesen dolgozna Németországban. A nyelvi felkészítésben támogatást biztosítunk.

Feladatok:
- Betegek kiszolgálása, felvilágosítása, mellékhatások, kölcsönhatások ismertetése
- Törzsvásárlókkal való kapcsolattartás
- Kassza, gyógyászatisegédeszközök, receptek kezelése, feldolgozása, ellenőrzése
- Recept nélküli gyógyszerek, táplálékkiegészítők, kozmetikumok ajánlása
- Heti forgalmi jelentés adminisztrációja
- Megrendelt gyógyszerek előkészítése és ellenőrzése, kiadás és házhoz szállítás előtt
- Online megrendelések figyelése és előkészítése (amennyiben a patikának van webshopja)
- Labor felügyelete, alapanyagok bevizsgálása, adminisztrálása
- Megfelelő gyakorlattal a főnök helyettesítése, akár a patika vezetői megbízás

Pályakezdők (frissen diplomázott) és tapasztalattal rendelkező gyógyszerész hölgyek és urakjelentkezését egyaránt várjuk!
Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével lehet az info@phr.hu-s e-mail címen!

Önéletrajz küldése
Kérdése van?
Írjon nekünk és kollégáink felveszik Önnel a kapcsolatot!
Keressen minket közösségi médián is!