Targoncavezető, komissiózó
2018 Február 26

Németországba multinacionális cég foglalkoztatásába száraz élelmiszer raktárakba keresünk
pozícióba munkatársakat.

Munkakör:
A munkakörbe tartozik az egyes üzletek által megrendelt áruk mozgatása a komissiósoknak és fuvarozóknak.

Elvárás: ÉRVÉNYES targoncavezetői engedély, gyenge KÖZÉPFOKÚ NÉMET nyelvtudás!
Előny: oldalvillás magasemelésű (6 méter feletti) tapasztalat.

A munka bejelentett, állandó német lakcímmel (egészség-, nyugdíjbiztosítás), német multinacionális cég foglalkoztatásában történik.
Kiérkezés után (munkakezdés alkalmával): munkaszerződés aláírása, lakcím bejelentés, társadalom biztosítás ügyintézés, bankszámlanyitás.

Helyszín: Németország -> Obersontheim (Stuttgart és Nürnberg között félúton) és Salzgitter (Hannover mellett)
Munkakezdés: folyamatos
Fizetés: br. 9,85-10,5 euró / óra kezdő órabér + átlag felett prémium kiegészítő
Munkaidő: heti 6 munkanap, váltott műszakok.

Szállás: apartman jellegű szállás, melyet a cég biztosít (2-3 ágyas szobák)!

Hölgyek jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni önéletrajz elküldésével lehet!
Önéletrajz küldése
Kérdése van?
Írjon nekünk és kollégáink felveszik Önnel a kapcsolatot!
Keressen minket közösségi médián is!