Kötészeti egyenes vágó gépkezelő
2018 Február 02

Budapesti székhelyű, több évtizedes múltra visszatekintő nyomda foglalkoztatásába keresünk

Kötészeti egyenes vágó gépkezelő

pozícióba
munkatársakat.

Munkakör:
  • A rá vonatkozó napi termelési program időben és megfelelő minőségben való teljesítése a munkatáska előírásainak megfelelően.
  • Munka gyártását az ISO munkautasítások előírásainak maradéktalan betartásával kell végeznie, ezeket a beosztott dolgozóival is betartatni.
  • Felel a karbantartási utasítások szigorú betartásáért, a gép állagmegóvását szolgáló karbantartó tevékenységek végrehajtásáért.
Elvárások: Nyomdaipari szakirányú végzettség és minimum 3 év nyomdai tapasztalat.

Fizetés: versenyképes alapbér + étkezési hozzájárulás + BKV-bérlet + munkaruha biztosítása

Munkaidő: 5*12 óra munkaidő, ezt követően 5*24 óra pihenőidő

Jelentkezni az info@phr.hu e-mail címen lehet önéletrajz csatolásával!

Önéletrajz küldése
Kérdése van?
Írjon nekünk és kollégáink felveszik Önnel a kapcsolatot!
Keressen minket közösségi médián is!