Kötészeti vezető
2018 Február 02

Budapesti székhelyű, több évtizedes múltra visszatekintő nyomda foglalkoztatásába keresünk

KÖTÉSZETI VEZETŐ

pozícióba
munkatársakat.

Munkakör:
  • A termelésprogramozó által elkészített termelési program betartása, betartatása tekintettel a munkák határidejére
  • Az esetleges termelési program hiányosságainak megoldására/kiküszöbölésére javaslattétel
  • A kalkulációs és gyártmánygazdai csoport, valamint a termelésirányítás szakmai segítése
  • A munkaidő betartása/betartatása
  • A dolgozók szakmai megfelelőségének folyamatos monitorozása
  • A kézi kötészetre szükséges humán erőforrások biztosítása
  • Az ISO-ban foglaltak maradéktalan betartása/betartatása
  • Minden, területét és szakmáját érintő kérdésben fejlesztési javaslattétel
Elvárások: minimum 8 általános végzettség és minimum 10 éves szakmai tapasztalat

Fizetés: versenyképes alapbér + étkezési hozzájárulás + BKV-bérlet + munkaruha biztosítása

Munkaidő: heti 5 munkanap, napi 8 óra + fél óra ebédszünet

Jelentkezni az info@phr.hu e-mail címen lehet önéletrajz csatolásával!

Önéletrajz küldése
Kérdése van?
Írjon nekünk és kollégáink felveszik Önnel a kapcsolatot!
Keressen minket közösségi médián is!