Géptermi anyagmozgató
2018 Február 02

Vezető nyomdaipari nagyvállalathoz keresünk
'Anyagmozgató targoncás'
kollégát Budapestre teljes alkalmazásba hosszútávra

Feladatok, munka:
- A nyomási program alapján, vagy vezető gépmesteri utasítás alapján a nyersanyagok (papírok, nyomólemezek) előkészítése és nyilvántartása,
- Az újonnan érkező anyagok elhelyezése és nyilvántartása,
- Gépek és eszközök karbantartása

Elvárások:
- Érvényes targonca vezetői engedély (gyalog kíséretű, elektromos kézi, gázüzemű)! Min. 1 éves aktív targoncavezetői tapasztalat
- Megbízható, rugalmas személyiség, aki igényes a munkájára és környezetére!

Amit ajánlunk:
- Megbízható vállalat, stabil bérezés hosszútávon.
- Több műszakos munkarend!
- Havi bér mellett utazási támogatás, lakhatási támogatás és étkezési támogatás!

Fizetés, juttatás:
- nettó 120.000 Ft / hó
- Utazási támogatás: Budapesti 100%, Vidéki: 80%
- Étkezési támogatás: 6.500 Ft étkezési utalvány / hó
- Igény esetén lakhatási támogatás megegyezés alapján!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet!

Önéletrajz küldése
Kérdése van?
Írjon nekünk és kollégáink felveszik Önnel a kapcsolatot!
Keressen minket közösségi médián is!