IT Support Munkatárs NÉMET nyelven
2018 Február 02

Cég bemutatása:
Közismert német multinacionális cég foglalkoztatásába keresünk németül beszélő munkatársakat IT support munkakörbe.
Fontos: IT (számítástechnikai) képzettség nem követelmény, a cégnek saját belső képzései vannak!

Feladatok, munka:
  • A vállalat német és magyar munkatársaival való kapcsolattartás, support tevékenység. (A hívások 90%-ban német nyelven zajlanak).
  • A munkatársak segítése,  egyszerű technikai problémáik elhárítása ( a belső képzésen tanultak alapján), valamint a hívásokhoz tartozó adminisztrációk elvégzése.
  • Komolyabb technikai problémák felmerülése esetén azok továbbítása a megfelelő szintű társosztályokra.
Elvárások:
  • Min. középfokú végzettség, nyitott, kommunikatív jellem.
  • Német nyelv magabiztos felsőfokú (C1) vagy felsőfok közeli stabil középszintű (B2) ismerete!
  • Angol nyelvtudás előnyt jelenthet!

Amit a cég kínál:
  • Több műszakos munka lehetőség (részmunkaidőben történő munkavállalás megegyezés szerint)
  •  Fiatalos, jó hangulatú iroda, folyamatos előre lepési és fejlődési lehetőség
  • Változatos és érdekes feladatkör
  • Biztos, hosszú távú munka
  • Stabil német multinacionális vállalat

Végzettség:
Középiskola

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület / Pécs / Szeged /Debrecen

Fizetési keret:
  • Budapest: nettó 200 000 Ft
  • Pécs / Szeged / Debrecen: nettó 160 000 HUF

Jelentkezni az info@phr.hu-ra elküldött fényképes önéletrajz elküldésével lehet!

Önéletrajz küldése
Kérdése van?
Írjon nekünk és kollégáink felveszik Önnel a kapcsolatot!
Keressen minket közösségi médián is!