IT Support Munkatárs Német ÉS Olasz Nyelven
2017 December 06

Közismert német multinacionális cég foglalkoztatásába keresünk németül ÉS olaszul beszélő munkatársakat IT support munkakörbe

Fontos: IT előképzettség nem követelmény, a cégnek saját belső képzései vannak!

Feladatok:
  • Napi telefonos (esetenként e-mailes) kapcsolattartás a vállalat német, osztrák, olasz és magyar munkatársaival.
  • A munkatársak segítése,  egyszerű technikai problémáik elhárítása ( a belső képzésen tanultak alapján), valamint a hívásokhoz tartozó adminisztrációk elvégzése.
  • Komolyabb technikai problémák felmerülése esetén azok továbbítása a megfelelő szintű társosztályokra.
Elvárások:
  • Min. középfokú végzettség.
  • Nyitott, kommunikatív jellem.
  • Német ÉS olasz nyelvtudás legalább stabil középszintű (B2) használata.
  • Ügyfélszolgálati tapasztalat előny, de nem feltétel.
Amit a cég kínál:
  • Több műszakos munka lehetőség.
  • Fiatalos, jó hangulatú iroda, folyamatos előrelépési és fejlődési lehetőség.
  • Változatos és érdekes feladatkör.
  • Biztos, hosszú távú munka.
  • Stabil német multinacionális vállalat.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Fizetés, juttatás:
Nettó 240.000 - 260.000 Ft + műszakpótlék + cafeteria + útiköltség támogatás + éves szintes fizetésemelési lehetőség.

Jelentkezni az info@phr.hu-ra elküldött fényképes önéletrajz elküldésével lehet!

Önéletrajz küldése
Kérdése van?
Írjon nekünk és kollégáink felveszik Önnel a kapcsolatot!
Keressen minket közösségi médián is!